W pięknym, słonecznym dniu 15 października wszyscy chętni młodzi ludzie są mile widziani w naszym okolicy na wydarzeniu religijnym dla młodzieży. Poprowadzi je sam Biskup Henryk Wereszycki, który od lat jest szanowanym autorytetem i orędownikiem rozwoju religii w naszej okolicy.

Biskup przedstawi młodym ludziom różne aspekty religii, aby zrozumieli, dlaczego warto być związanymi z Bogiem. Spotkanie będzie również pełne modlitw i praktycznych porad dotyczących wykorzystywania wiary w codziennym życiu.

Nasze wydarzenie religijne to doskonała okazja do przygotowania się do ważnych momentów takich jak I Komunia Święta czy bierzmowanie. Wybrani goście specjalni opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z religią oraz dopowiedzą nauki oświeconego biskupa.

Na późniejszy czas po wydarzeniu przygotowano także dodatkowe atrakcje interaktywne, które mają na celu umocnić prawdy i refleksje udostępnione podczas spotkania. Ciesz się tym ekscytującym dniem, a także podaruj sobie czas na pogłębienie swojej relacji z Bogiem.

W tym tygodniu w naszej parafii odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla młodzieży, aby pogłębić ich wiedzę religijną. Chcemy zaprosić wszystkich młodych ludzi, którzy chcą odkrywać piękno i różnorodność naszej religii.

Odbędzie się ona w piątek o godzinie 18:00, a temat spotkania to „Czym jest post?”. Poprowadzonym zostanie seminarium, w którym będziemy uczyć się o znaczeniach postu dla naszej wiary oraz sposobach przeżywania go dziś. Poruszone zostanie również temat historii postu i jej starożytnych tradycji.

Planujemy również czas na pytania i dyskusję na temat tego wydarzenia. Chcieli byśmy, aby młodzi ludzie mogli lepiej poznać swoje przekonania, a także pomóc im na drodze do stalejszego rozwijania ich więzi ze swoją religią i jej etyką.

Zapraszamy serdecznie młodych ludzi odpowiednich grup wiekowych na ten szczególny wieczór. Otrzymają Państwo czas na cieszenie się i budowanie wrażliwości na całe bogactwo naszej religii!

Wszystkich młodych ludzi zapraszamy na wydarzenie religijne, jakie odbywać się będzie niebawem. W czasie trwania tego spotkania zgromadzeni młodzi ludzie będą mieli szansę uporządkować swoje religijne postawy, poznać lepiej innych ludzi, podzielić się i być na bieżąco informowanymi o tym, co dzieje się w ich środowisku religijnym. Tego rodzaju spotkanie dostarcza również dobrej okazji do wymiany myśli, poszerzenia swojej wiedzy i duchowego wzrostu.

Osoby biorące udział w wydarzeniu będą miały możliwość spotkania najwybitniejszych myślicieli medytacyjnych i badaczy religii oraz skorzystania z ich osobistych doświadczeń. Będzie to także doskonała okazja dla młodzieży, aby wspólnie modlić się i dyskutować na tematy dotyczące ich codziennych życiowych problemów i kwestii religijnych. Dlatego też serdecznie zachęcamy do udziału w naszym sakralnym spotkaniu!

Młodzi ludzie, Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie religijne, które odbędzie się w naszej parafii. Na tej specjalnej okazji będziecie się mieli okazję połączyć z innymi młodymi ludźmi i zrozumieć jak ważne są wiara i modlitwa. W trakcie spotkania będziemy także rozmawiać o tym, co naucza Kościół i jak ta prawda może kształtować nasze życie. Będzie to idealna okazja do zbudowania więzi z Bogiem oraz innymi młodymi ludźmi.

Wszyscy, którzy szukają udanego wydarzenia wokół tematyki religijnej, powinni być zachwyceni! Serdecznie zapraszamy młodzież na nasze religijne wydarzenie – skierowane w szczególności dla młodzieży między 13 a 30 rokiem życia.

Na naszym wydarzeniu poruszymy wiele rozmaitych tematów dotyczących filozofii i społeczeństwa. Młodzież będzie miała możliwość lepiej zrozumieć jaki sens mają ich codzienne obowiązki i czyli jak można regulować swoje relacje z innymi osobami. Poza tym nasi goście będą mogli usłyszeć interesujące opowieści dotyczące problemów i pytań, które młodzi ludzie mają codziennie.

Jest to jedna z najlepszych okazji do zgłębienia wszelkich tajników filozofii religijnej, oraz otrzymania wskazówek od profesjonalnych wykładowców. Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne! Do tego, do każdego gościa oferujemy pyszną kolację.

Serdecznie zapraszamy Was na nasze religijne wydarzenie dla młodzieży! Przybycie będzie dla nas ogromną radością, a dla Was – obfituje w cenne treści i wrażenia. Do zobaczenia!