Diecezjalna Rada Młodzieżowa zaprasza młodych ludzi z całej diecezji na wyjątkowy, dwudniowy festiwal. Wydarzenie odbędzie się 4 i 5 maja w pięknej scenerii diecezjalnego kościoła.

Na festiwalu znajdziecie się zuchy i harcerze, liderzy wspólnot młodzieżowych, rekolekcjoniści i przyjaciele oraz innych młodych ludzi, którzy chcą stanąć ramię w ramie aby dzielić się swoją miłością do Chrystusa.

Festiwal będzie poświęcony roli Kościoła w życiu młodych ludzi. Będzie to czas spotkania i wymiany doświadczeń dotyczących duchowej prowadzenia oraz stawania razem dla dobra misji. Zostanie również omówione jak porozumiewać się jako część Kościoła i jak skutecznie nawiązywać relacje w naszych parafiach oraz struktur kościelnych.

Głównym celem tego wydarzenia jest pobudzenie młodych ludzi do aktywnego angażowania się we wspólnocie Kościoła oraz motywowanie ich do szanowania i kultywowania tradycji religijnych poprzez działania podczas tego wydarzenia.

Jeśli macie ochotę przeżyć taneczne chwile muzycznych utworów, być bardziej sakramentalni, odczuwać Boże Miłosierdzie w modlitwie adoracji i mszy świętej oraz po prostu czerpać radość ze skupienia — Zapraszamy Was na Diecezjalny Festiwal Młodzieży!

Diecezjalna Rada Młodzieżowa ma przyjemność zaprosić na wyjątkowy Festiwal! Organizujemy go szczególnie dla młodych ludzi, którzy chcą poznać lepiej nasze regiony, a przede wszystkim nauczyć się jak spędzać wspaniały wolny czas!

Festiwal odbędzie się w pięknej scenerii bazyliki pw. Św. Mikołaja w Wrocławiu i obejmie szereg atrakcji, które towarzyszyć będą przez cały tydzień. Na scenie usłyszymy muzykę pochodzącą z różnych stron świata, a także mocne polskie brzmienia. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Diecezja przygotuje wiele innych atrakcji – warsztaty taneczne, spotkania ze specjalistami – to tylko niewielka część atrakcji, jakie czekają na uczestników Festiwalu. Nasi szacowni goście będą też mieli okazję zapoznać się z naszym lokalnym społeczeństwem oraz tradycjami regionu.

Zapraszamy do udziału w Festiwalu i innych wydarzeniach organizowanych przez Diecezjalną Radę Młodzieżową! Chcemy aby młodzi ludzie mogli poznawać swoje otoczenie i tworzyć nowe pomysły na spędzanie wolnego czasu. Bądźcie z nami i dołączcie do rady, aby razem aktywnie uczestniczyć w osiąganiu naszych celów.

Diecezjalna Rada Młodzieżowa w naszej diecezji zaprasza na wyjątkowy festiwal, który odbędzie się 8 czerwca 2019 roku. Dzięki tego typu imprezom uczniowie szkół średnich i studenci mogą poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą problemów ważnych dla Kościoła Katholickiego.

Na Festiwalu będzie możliwość spotkania osób ze wszystkich grup wiekowych, które dzielą intelektualne pasje oraz pasje związane z ruchem młodzieżowym. Wydarzenie ma na celu zachęcenie uczestników do wspólnego dyskutowania na temat istotnych społecznych problemów, takich jak: edukacja i jej reformy, aktywność młodzieży, zmiany klimatyczne oraz innowacje technologiczne.

Oprócz dyskusji, goście będą mieli okazję poznać bliżej sylwetki osób, które są szczególnie aktywne w walce o pokój i sprawiedliwość. Ponadto podczas wydarzenia nastąpi prezentacja oficjalnego programu duszpasterskiego Diocesan Youth Council oraz odbędzie się casting do konkursu piosenki Diocesan Worship Song Contest dla ludzi ze świata muzyki Kościoła Katolickiego.

Festiwal będzie czterogodzinnym spotkaniem pełnym wrażliwości i inspiracji dopasowanym do potrzeb dzisiejszej młodzieży. Jeśli chcesz poznać bliżej Kościół i dobrze się bawić – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Bilety można rezerwować online oraz kupować na wejściu. Do zobaczenia!